XIM Community

XIM4 for POLAND  (Read 104406 times)

Offline lokko

• Member
  • *
    • View Profile

Offline Huba009

• Member
  • *
    • View Profile
Re: XIM4 for POLAND
« Reply #556 on: 04:07 AM - 12/16/16 »
Witam, byłbym zainteresowany kupnem XIM4, jeśli ktoś miałby na sprzedaż używany lub nowy w rozsądnej cenie to proszę o kontakt mój mail : [email protected]

Offline TSARGA

• Member
  • *
    • View Profile
« Reply #557 on: 03:34 PM - 12/16/16 »
Tak naprawdę to handel jest tu zakazany, no ale cóż, polskiego nie znają to się nie dowiedzą.

Offline Yavox

• Member
  • *
    • View Profile
  • PSN ID: Yavox_666
« Reply #558 on: 11:05 AM - 02/12/17 »
Słuchajcie, jest szansa, że ktoś by się chciał takiej używanej czwórki pozbyć? Na aledrogo są nowe w jakichś chorych pieniądzach, może ktoś już nie używa albo coś? :)

Adam

Offline Grzechu2011

• Member
  • *
    • View Profile
  • PSN ID: Grzechu2017
« Reply #559 on: 11:17 AM - 09/26/17 »
Może nie do końca na temat ale może ktoś chętnie zagra w bf1 lub bf4?!!
Jak coś to wyślijcie zaproszenie Grzechu2017 oczywiście platforma ps4 🤣🤣

Offline Kippery

• Member
  • *
    • View Profile
  • PSN ID: Kubanczyk92
« Reply #560 on: 05:27 AM - 10/06/17 »
jezeli ktos chce zakupic xima to sprzedaje na olx za 700zl. Oczywiscie jest mozliwosc wystaiwenia na alledrogo. Jezeli ktos chcialby pograc ze mna w rainbow six siege albo overwatcha to zapraszam Kubanczyk92

Offline marus1987

• Member
  • *
    • View Profile
« Reply #561 on: 10:01 AM - 10/08/17 »
Co zrobić xim4 mruga na różowo znaczy że jego żywotność padla

Offline xKowal86x

• Member
  • *
    • View Profile
  • PSN ID: Ninja_Rabbit_86
« Reply #562 on: 08:14 AM - 10/09/17 »
Sorki panowie dopiero teraz zobaczylem wasz wpis.Macie druga opcje,sam mieszkam w UK i jest sklep zajmujacy sie dystrybucja xim oficialnie,potwierdzone przez producenta,cena 125 funtow a przesylka na europe wcale nie jest droga proponuje zebyscie skontaktowali sie z nimi jesli wieksze zamowienie i pewnie wyjdzie wam duzo taniej biorac pod uwage koszty przesylki ze stanow.Z uk na europe jest od 6 do 10 funtow oto lin mam nadzieje ze pomoze
https://www.adzdistribution.co.uk/xim4-198-p.asp
Mouse: Zowie EC-1,Keyboard:Corsair K63,Headset: Astro A40TR,Monitor:Benq 2455,Router:Netduma R1

Offline xKowal86x

• Member
  • *
    • View Profile
  • PSN ID: Ninja_Rabbit_86
« Reply #563 on: 08:32 AM - 10/09/17 »
Widze tez sporo pytan odnosnie czy xim dziala ze wszystkimi myszkami i klawiaturami i czy warto wiec podziele sie opinia bo gram na xim od 4 miechow.
1.Nie nie wszystkie myszki i klawiatury dzialaja z xim,jest tu lista z dzialajacym sprzetem mozna sobie sprawdzic.Myszka najlepiej zeby miala kolo 3k dpi w zwyz co pozwala ustawic mniejsza czulosc na ximie,w teori xim dziala lapiej.Wiekszosc tu uzywa logitech g502 bo jest duzo guzikow,osobiscie z 12k dpi g502 przesiadlem sie na zowie ec2 z 3200dpi i sobie chwale.
2.Xim jest najbardziej zblizony uczuciem do grania na pc jaki mozna obecnie miec.Niektore gry dzialaja lepiej jak cod,r6s czy bf inne troche gorzej jak overwatch czy destiny.Spowodowane jest to tym ze Xim nie pozwala na cheaty a gry takie jak destiny czy overwatch maja mniejy tzw max turn speed czyli max czulosc w grze.W destiny 10 czulosci analoga jest duzo mniejsze niz max w bf czy codzie.
3.Kolejna sprawa to Aim assist w grach,jesli jest naprawde duzy dobrze jest stosowac ustawiena dodajace myszce przyspieszenia zeby latwiej walczyc z AA.Osobisci nielubie AA w destiny plus destiny jest na konsolach w 30fps co nie jest perfekcujne.
4.Osobiscie nigdzy niegralem na pc wiec grajac z Xim4 nie stalem sie nagle jakims wyiataczem pvp ale naprawde wole grac na myszce,bra mi sie przyjemniej i nie planuje wrocic do pada.
Xim ma swoje wady spowodowane nie produktem z po prostu grami,jednak naprawde lubie ten produkt i polecam.
Trzeba tez poswiecic troche czasu zeby znalesc swoje ustawiena do kazdej gry.
Apka na os i androidy jest latwa i przyjemna w obsludze,latwo i szybko mozna wszystko sobie poustawic pod wlasne preferencje.
Jesli ktos chce wiedziec jeszcze cos prosze pisac chetnie podziele sie wiedza.
Mouse: Zowie EC-1,Keyboard:Corsair K63,Headset: Astro A40TR,Monitor:Benq 2455,Router:Netduma R1

Offline ZielniK

• Member
  • *
    • View Profile
« Reply #564 on: 02:28 AM - 12/28/17 »
Witam.
Czy ma ktoś do sprzedania Xim4?
Jestem z Gdańska i zakupił bym te urządzenie, nowe lub używane, najlepiej z odbiorem osobistym w moich okolicach za rozsądną cenę.
Mozę jakiś sklep w Gdańsku ma na stanie takie adaptery?

Offline piasek25

• Member
  • *
    • View Profile
« Reply #565 on: 09:06 AM - 01/06/18 »
cześć

mam pytanie a mianowicie czy jest mozliwość grania na ximie z mikrofonem ? chodzi o rozmowe z ziomkami . kombinowałem na wszystkie sposoby ale nie widzi mikrofonu. jest na to jakas rada ?

z góry dziekuje za odp.

pozdro

Offline ZielniK

• Member
  • *
    • View Profile
« Reply #566 on: 02:32 AM - 01/21/18 »
Ziomuś, przeglądnij ten cały topic to znajdziesz odpowiedz.
Gdzieś koło 30-stej kartki masz linka do grafik i kompletne wytłumaczenie jak to zrobić.

Ja ponawiam cały czas pytanie o kupno Xim4 w Gdańsku lub okolicach.

Offline Gociupsociu

• Member
  • *
    • View Profile
  • Gamertag: GOCIUPSOCIU
« Reply #567 on: 07:36 AM - 02/23/18 »

zAAm1

• Guest
« Reply #568 on: 10:47 AM - 12/11/18 »
Witam, nie ma ktos moze XIM APEX na sprzedaz? Na allegro 700zl, pogielo ludzi. Mam pare pytan, nie wiecie moze czy jakbym kupowal paczke z ximem z UK to czy bym cos placil za wysylke?a jesli tak to +-ile? I jak dlugo bym czekal? Z gory pozdrawiam i dziekuje :)